Żaki: Podział na grupy

26 marca 2021

Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego zaprezentował podział grup w rozgrywkach Żaków na rundę wiosenną. Wyznaczono również pięć terminów turniejowych: 10/11 i 24/25 kwietnia, 8/9 i 22/23 maja oraz 12 czerwca. Podobnie jak w zeszłym roku wszystkie rozgrywki prowadzone będą w formacie turniejów towarzyskich, bez wyników i klasyfikacji.

Dwie drużyny Kasztelanii Brudzew będą rywalizowały w grupie 8 z Górnikiem Kłodawa, LPFA Konin, Olimpią Koło, Olimpią II Koło, Olimpią III Koło, Oranje Konin, Tulisią Tuliszków, Tulisią II Tuliszków, Wichrem Dobra i Zjednoczonymi Rychwał.

KATEGORIA ŻAK F2

GRUPA 1

Fair Play Złotów (G)
Krajna Wyrzysk
Sparta Złotów (G)
Sparta II Złotów (G)
Start Jastrowie
Zjednoczeni Kaczory

GRUPA 2

AP MOSiR Piła (G)
AP MOSiR II Piła (G)
AP Ryś
AP Reissa Piła
AP Reissa II Piła
FA Piła (G)
FA II Piła (G)
LPFA Trzcianka
Noteć Czarnków
Soccer Stars Piła (G)
Soccer Stars II Piła (G)

GRUPA 3

Gool Wągrowiec
Gool II Wągrowiec
LPFA Skoki
MKS Trzemeszno (G)
Sokół Damasławek
Zamek Gool Gołańcz (G)

GRUPA 4

Chrobry Gniezno
Czarni Czerniejewo
Huragan Pobiedziska
Mieszko Gniezno (G)
Nielba Wągrowiec
Nielba II Wągrowiec
Victoria Września (G)

GRUPA 5

AP OSiR Lwówek (G)
AS Wronki
AS II Wronki
LZS Sokół Drawsko (G)
MKS Warta Międzychód (G)
MKS Warta II Międzychód
NAP Nowy Tomyśl
NAP II Nowy Tomyśl
Patria Buk (G)
SPN Szamotuły
SPN II Szamotuły

GRUPA 6

AP Czech Ostrzeszów (G)
AP Czech II Ostrzeszów (G)
AP Ostrzeszów (G)
AP Reissa Kalisz
AP Reissa II Kalisz
AP Reissa Kępno
AP Reissa II Kępno
LZS Doruchów
Łużyczanka Kuźnica Grabowska

GRUPA 7

KKS 1925 Kalisz (G)
KKS 1925 II Kalisz (G)
KKS 1925 III Kalisz
Kopernik Piotrów
KP Calisia 14 Kalisz (G)
OKS Ostrów Wielkopolski (G)
OKS II Ostrów Wielkopolski (G)
Pogoń Nowe Skalmierzyce (G)
Pogoń II Nowe Skalmierzyce (G)
Prosna Kalisz

GRUPA 8

Górnik Kłodawa (G)
Kasztelania Brudzew
Kasztelania II Brudzew
LPFA Konin
Olimpia Koło
Olimpia II Koło
Olimpia III Koło
Oranje Konin
Tulisia Tuliszków (G)
Tulisia II Tuliszków (G)
Wicher Dobra (G)
Zjednoczeni Rychwał (G)

GRUPA 9

AP Reissa Konin
Czarni Brzeźno
Orion Skulsk
Orion II Skulsk
SKP Słupca
SKP II Słupca
Sokół Kleczew (G)
Warta Kramsk (G)

GRUPA 10

Akademia Talentów Krotoszyn (G)
Akademia Talentów II Krotoszyn (G)
Antonio Jarocin
AP Reissa Jarocin
AP Reissa II Jarocin
Astra Krotoszyn (G)
GOS Koźmin Wielkopolski (G)
Grom Golina
Jarota Jarocin
Wisła Borek Wielkopolski (G)

GRUPA 11

AP Młoda Rawia Rawicz (G)
AP Reissa Gostyń
AP Reissa Leszno
FA Leszno
FA II Leszno
KA 4 resPect Krobia
Kania Gostyń
LKS Dąbroczanka Pępowo (G)
LPFA Rawicz
PKS Piast Poniec
Sparta Miejska Górka (G)

GRUPA 12

GAP Czacz-Śmigiel (G)
GAP II Czacz-Śmigiel (G)
GAP Grodzisk Wielkopolski
Grom Wolsztyn (G)
Grom II Wolsztyn (G)
LPFA Wolsztyn
Obra Kościan (G)
Orzeł Lipno (G)
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

GRUPA 13

FA Miłosław
LZS Juna Trans Stare Oborzyska (G)
UKS AS Czempiń (G)
UKS AS II Czempiń (G)
UKS Śrem (G)
Warta Śrem (G)
Warta II Śrem

GRUPA 14

AP Reissa Poznań
AP Reissa II Poznań
Błękitni Owińska (G)
Błękitni II Owińska (G)
Koziołek Poznań
Polonia Środa Wielkopolska (G)
Polonia II Środa Wielkopolska (G)
Unia Swarzędz

GRUPA 15

AP Oborniki
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos II Skórzewo
Lotnik Poznań
Lotnik II Poznań
LPFA Bułgarska
Poznaniak Poznań
Red Box Poznań (G)
Suchary Suchy Las (G)
Suchary II Suchy Las (G)

GRUPA 16

KS 1920 Mosina
LPFA Łubowo
SP Victoria Wysogotowo (G)
SP Victoria II Wysogotowo (G)
UKS Orlik Mosina (G)
Warta III Poznań
Warta IV Poznań

GRUPA 17

Junior Koziegłowy (G)
Junior II Koziegłowy (G)
Kotwica Kórnik (G)
Kotwica II Kórnik (G)
Orkan Konarzewo
Piast Kobylnica
UKS Lider Swarzędz
UKS Talent Poznań
Warta Poznań
Warta II Poznań

GRUPA 18

Avia Kamionki (G)
Avia II Kamionki (G)
Grom Plewiska (G)
Grom II Plewiska (G)
Korona Zakrzewo
Przemysław Poznań
Wielkopolska Komorniki