Tur 1921 Turek i LKS Ślesin wygrywają Kasztelania Cup 2021

12 stycznia 2021

Pierwsza z trzech części II Edycji Kasztelania Cup za nami. Najlepszą drużyną z rocznika 2006 okazał się Tur 1921 Turek (żółci), natomiast w kategorii 2008 wygrał LKS Ślesin (zieloni). Gratulacje!

Kasztelania Brudzew w kategorii wiekowej 2006 wystawiła dwie drużyny. Kasztelani II zajęła drugie miejsce, a Kasztelania I siódme.

Dwie drużyny reprezentowały nas również w rozgrywkach dla kategorii wiekowej 2008. Kasztelania Brudzew (2008) zajęła czwarte miejsce, natomiast młodsza Kasztelania Brudzew (2010) miejsce szóste.

Wszystkim uczestnikom bez względu na wyniki gratulujemy i dziękujemy za udział w tegorocznych rozgrywkach!

Wyniki Kasztelania Cup 2021:

Rocznik 2006:

  • Tur 1921 Turek I – Tur 1921 Turek II 3:1
  • Wicher Dobra – Orzeł Kawęczyn 5:0
  • Kasztelania Brudzew II – Błękitni Mąkolno 1:2
  • Orzeł Kawęczyn – Tur 1921 Turek I 0:5
  • Błękitni Mąkolno – Wicher Dobra 1:3
  • Kasztelania Brudzew I – Kasztelania Brudzew II 2:4
  • Tur 1921 Turek II – Orzeł Kawęczyn 5:1
  • Tur 1921 Turek I – Błękitni Mąkolno 7:0
  • Kasztelania Brudzew I – Wicher Dobra 1:1
  • Błękitni Mąkolno – Tur 1921 Turek II 1:0
  • Kasztelania Brudzew I – Tur Turek I 1:6
  • Kasztelania Brudzew II – Wicher Dobra 2:1
  • Orzeł Kawęczyn – Błękitni Mąkolno 2:1
  • Tur 1921 Turek II – Kasztelania Brudzew I 2:1
  • Tur 1921 Turek I – Kasztelania Brudzew II 4:1
  • Kasztelania Brudzew I – Orzeł Kawęczyn 0:2
  • Kasztelania Brudzew II – Tur 1921 Turek II 1:0
  • Błękitni Mąkolno – Kasztelania Brudzew I 4:0
  • Tur 1921 Turek II – Wicher Dobra 1:0
  • Orzeł Kawęczyn – Kasztelania Brudzew II 1:4
  • Wicher Dobra – Tur 1921 Turek I 0:4

Tabela końcowa:

  1. Tur 1921 Turek I – 18 pkt. (29:3)
  2. Kasztelania Brudzew II – 12 pkt. (13:10)
  3. Błękitni Mąkolno – 9 pkt. (9:13)
  4. Tur 1921 Turek II – 9 pkt. (9:7)
  5. Wicher Dobra – 7 pkt. (10:9)
  6. Orzeł Kawęczyn – 6 pkt. (6:20)
  7. Kasztelania Brudzew I – 1 pkt. (5:19)

Nagrody indywidualne:

  • Najlepszy zawodnik: Brajan Wiśniewski (Błękitni Mąkolno)
  • Król strzelców: Szymon Cieślak (Tur 1921 Turek I)
  • Najlepszy bramkarz: Kacper Michalak (Orzeł Kawęczyn)

___

Rocznik 2008:

  • LKS Ślesin Zieloni – Tur 1921 Turek I 3:0
  • LKS Ślesin Czerwoni – Kasztelania Brudzew (2008) 1:1
  • Kasztelania Brudzew (2010) – Tur 1921 Turek II 0:1
  • LKS Ślesin Czerwoni – LKS Ślesin Zieloni 3:3
  • Kasztelania Brudzew (2010) – Tur 1921 Turek I 0:5
  • Kasztelania Brudzew (2008) – Tur 1921 Turek II 5:1
  • Tur 1921 Turek I – LKS Ślesin Czerwoni 3:2
  • Kasztelania Brudzew (2008) – Kasztelania Brudzew (2010) 5:0
  • Tur 1921 Turek II – LKS Ślesin Zieloni 1:10
  • Kasztelania Brudzew (2010) – LKS Ślesin Czerwoni 1:4
  • Kasztelania Brudzew (2008) – LKS Ślesin Zieloni 1:4
  • Tur 1921 Turek II – Tur 1921 Turek I 0:7
  • LKS Ślesin Zieloni – Kasztelania Brudzew (2010) 13:0
  • Tur 1921 Turek I – Kasztelania Brudzew (2008) 1:0
  • LKS Ślesin Czerwoni – Tur 1921 Turek II 7:0

Tabela końcowa:

  1. LKS Ślesin Zieloni – 13 pkt. (33:5)
  2. Tur 1921 Turek I – 12 pkt. (16:5)
  3. LKS Ślesin Czerwoni – 8 pkt. (17:8)
  4. Kasztelania Brudzew (2008) – 7 pkt. (12:7)
  5. Tur 1921 Turek II – 3 pkt. (3:29)
  6. Kasztelania Brudzew (2010) – 0 pkt. (1:28)

Nagrody indywidualne:

  • Najlepszy zawodnik: Damian Kostański (LKS Ślesin Zieloni)
  • Król strzelców: Jan Robak (LKS Ślesin Zieloni)
  • Najlepszy bramkarz: Andrzej Włodarczyk (Tur 1921 Turek I)

Pucharem od trenera LKSu Ślesin wyróżniony został także najbardziej wyróżniający się z najmłodszych zawodników – Antoni Graczyk z Kasztelanii Brudzew (2010).

Dziękujemy również Radkowi Dobrzyńskiemu za zorganizowanie relacji na żywo z turnieju na kanale YouTube, a także Łukaszowi Twardowskiemu za pomoc w jej realizacji.

https://youtu.be/3U8YrchAq_M