Rewelacyjna końcówka meczu – Kasztelania wygrywa z Dąbiem!

4 października 2020

Piorunująca końcówka w wykonaniu zespołu trenera Mariusza Nieznalskiego. Wygrywamy ze Zrywem 2:1.

Wynik meczu został otwarty dopiero w 61. minucie, kiedy dzięki bramce Beniamina Trzepacza Zryw objął prowadzenie w Brudzewie.

W ostatnich ośmiu minutach losy spotkania odwróciły się jednak o 180 stopni. Najpierw do wyrównania w 85. minucie doprowadził Damian Witaszek, a w doliczonym czasie gry powody do ogromnej radości brudzewskim kibicom dał Jakub Bukowski, zdobywając zwycięską bramkę.

Ze względu na nieparzystą ilość drużyn w lidze w 10. kolejce czeka nas pauza, a do walki o punkty powrócimy za dwa tygodnie podejmując u siebie Strażaka Licheń Stary.

___

9. kolejka klasy okręgowej „Red Box”, gr. 3

Brudzew, 04.10.2020, godz. 16:00

Kasztelania Brudzew – Zryw Dąbie 2:1 (0:0)

Bramki: 1:1 Damian Witaszek (85′) 2:1 Jakub Bukowski (93′) — 0:1 Beniamin Trzepacz (61′)

Żółte kartki: Damian Witaszek (34′), Konrad Marecki (51′), Adrian Kmita (77′) — Beniamin Trzepacz (45′), Adam Trzeszczyński (77′), Dawid Janczak (86′)

___

Kasztelania: Dawid Siwek, Jakub Krzemień, Damian Witaszek, Eryk Lisiak (80′ Paweł Bednarczyk), Tomasz Rozmarynowski, Bartosz Stasiak, Bartosz Kotkowski (73′ Mateusz Żurawski), Krystian Jaroszewski (60′ Jakub Bukowski), Miłosz Łukasik, Adrian Malesza, Adrian Kmita (82′ Igor Piechocki)

Pozostali rezerwowi: Jakub Michalak, Mateusz Michalak, Konrad Marecki, Kacper Krzyżostaniak

Trener: Mariusz Nieznalski

Kierownik drużyny: Tomasz Cieślak

___

Zryw: Paweł Szymczak, Dawid Zuchniarek, Beniamin Trzepacz, Łukasz Ryśkiewicz, Łukasz Pietrzak, Damian Kotkowski, Tomasz Kasierski, Łukasz Góralczyk, Antoni Frącek, Adam Trzeszczyński (80′ Dawid Janczak), Oliver Kos

Pozostali rezerwowi: Wojciech Ziętek, Robert Wielkopolan, Kyryll Vanyukov, Michał Sobczak, Kacper Ciszewski

Trener: Krzysztof Majewski