Terminarz ligi okręgowej trampkarzy C1 2020/2021

Kolejka 1
10 - 0

SKP Słupca (t.s.) - Orzeł Kawęczyn (t.s.)

1 - 0

Warta Pyzdry (t.s.) - Olimpia Koło (t.s.)

3 - 2

Wicher Dobra (t.s.) - Kasztelania Brudzew (t.s.)

Kolejka 2
3 - 1

Zjednoczeni Rychwał (t.s.) - Wicher Dobra (t.s.)

2 - 1

Kasztelania Brudzew (t.s.) - Warta Pyzdry (t.s.)

2 - 5

Olimpia Koło (t.s.) - SKP Słupca (t.s.)

Kolejka 3
1 - 5

Orzeł Kawęczyn (t.s.) - Olimpia Koło (t.s.)

2 - 0

SKP Słupca (t.s.) - Kasztelania Brudzew (t.s.)

6 - 1

Warta Pyzdry (t.s.) - Zjednoczeni Rychwał (t.s.)

Kolejka 4
2 - 5

Zjednoczeni Rychwał (t.s.) - SKP Słupca (t.s.)

0 - 6

Wicher Dobra (t.s.) - Warta Pyzdry (t.s.)

3 - 2

Kasztelania Brudzew (t.s.) - Orzeł Kawęczyn (t.s.)

Kolejka 5
12 - 1

SKP Słupca (t.s.) - Wicher Dobra (t.s.)

0 - 4

Orzeł Kawęczyn (t.s.) - Zjednoczeni Rychwał (t.s.)

3 - 1

Olimpia Koło (t.s.) - Kasztelania Brudzew (t.s.)

Kolejka 6
0 - 8

Zjednoczeni Rychwał (t.s.) - Olimpia Koło (t.s.)

2 - 9

Wicher Dobra (t.s.) - Orzeł Kawęczyn (t.s.)

2 - 4

Warta Pyzdry (t.s.) - SKP Słupca (t.s.)

Kolejka 7
4 - 1

Kasztelania Brudzew (t.s.) - Zjednoczeni Rychwał (t.s.)

1 - 6

Orzeł Kawęczyn (t.s.) - Warta Pyzdry (t.s.)

18 - 0

Olimpia Koło (t.s.) - Wicher Dobra (t.s.)

Kolejka 8
3 - 0

Kasztelania Brudzew (t.s.) - Wicher Dobra (t.s.)

0 - 3

Orzeł Kawęczyn (t.s.) - SKP Słupca (t.s.)

6 - 3

Olimpia Koło (t.s.) - Warta Pyzdry (t.s.)

Kolejka 9
3 - 0

SKP Słupca (t.s.) - Olimpia Koło (t.s.)

0 - 3

Wicher Dobra (t.s.) - Zjednoczeni Rychwał (t.s.)

6 - 1

Warta Pyzdry (t.s.) - Kasztelania Brudzew (t.s.)

Kolejka 10
0 - 3

Kasztelania Brudzew (t.s.) - SKP Słupca (t.s.)

0 - 3

Zjednoczeni Rychwał (t.s.) - Warta Pyzdry (t.s.)

5 - 3

Olimpia Koło (t.s.) - Orzeł Kawęczyn (t.s.)

Kolejka 11
3 - 2

Orzeł Kawęczyn (t.s.) - Kasztelania Brudzew (t.s.)

3 - 0

Warta Pyzdry (t.s.) - Wicher Dobra (t.s.)

3 - 0

SKP Słupca (t.s.) - Zjednoczeni Rychwał (t.s.)

Kolejka 12
0 - 4

Kasztelania Brudzew (t.s.) - Olimpia Koło (t.s.)

0 - 3

Zjednoczeni Rychwał (t.s.) - Orzeł Kawęczyn (t.s.)

0 - 3

Wicher Dobra (t.s.) - SKP Słupca (t.s.)

Kolejka 13
8 - 0

SKP Słupca (t.s.) - Warta Pyzdry (t.s.)

3 - 0

Orzeł Kawęczyn (t.s.) - Wicher Dobra (t.s.)

3 - 0

Olimpia Koło (t.s.) - Zjednoczeni Rychwał (t.s.)

Kolejka 14
0 - 3

Zjednoczeni Rychwał (t.s.) - Kasztelania Brudzew (t.s.)

0 - 3

Wicher Dobra (t.s.) - Olimpia Koło (t.s.)

5 - 1

Warta Pyzdry (t.s.) - Orzeł Kawęczyn (t.s.)