Jakub Witkowski

I liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (t.m.)11880110000
2024 (wiosna)Kasztelania Brudzew (t.m.)864082000
Łącznie-191520192000

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)0000000
2023 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.s.)11688110000
Łącznie-11688110000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (m.m.)14840140000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.m.)11660110000
Łącznie-251500250000

II liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (j.m.)0000000
2023 (wiosna)Kasztelania Brudzew (j.m.)613510000
Łącznie-613510000

II liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (t.m.)18010000
Łącznie-18010000

II liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)10500100000
Łącznie-10500100000

III liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (wiosna)Kasztelania II Brudzew (m.s.)0000000
Łącznie-0000000

Liga okręgowa młodzików D1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (m.s.)954091000
Łącznie-954091000

Liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)840081000
Łącznie-840081000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
SKP Słupca (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Sokół Kleczew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)UKS 7 Konin (t.m.)
Tur 1921 Turek (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Górnik Konin (t.m.)
Olimpia Koło (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Tur 1921 Turek (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Górnik Konin (t.m.)
SKP Słupca (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Victoria Września (t.m.)
Sokół Kleczew (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Wilki Wilczyn (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Górnik Konin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Mieszko Gniezno (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Victoria Września (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)UKS 7 Konin (m.s.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)GKS Sompolno (j.m.)
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)SKP Słupca (m.s.)
Górnik Konin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
UKS 7 Konin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
GKS Sompolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Górnik Konin (j.m.)
Orion Skulsk (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
SKP Słupca (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Polanin Strzałkowo (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Konin (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Polonia Golina Ole (m.m.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
Sokół Kleczew (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Polonia Golina Ole (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SMS APR Ślesin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
Górnik Kłodawa (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Orion Skulsk (m.m.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
SMS APR Ślesin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Górnik Kłodawa (m.m.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Piast Grodziec (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Wicher Dobra (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Wicher Dobra (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Piast Grodziec (o.)
Warta Eremita Dobrów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
GKS Sompolno (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik II Kłodawa (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)LPFA Poznań Władysławów (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Strażak Licheń Stary (m.s.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)UKS Delfin Ślesin (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Warta Eremita Dobrów (o.)
Wilki Wilczyn (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
LPFA Poznań Władysławów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Baszta Przedecz (m.s.)
Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Rzgów (m.s.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)