Terminarz I ligi okręgowej D2 Młodzik Młodszy 2022 (jesień)

Kolejka 1
3 - 5

Zjednoczeni Rychwał (m.m.) - Górnik Konin (m.m.)

12:00

Kasztelania Brudzew (m.m.) - SMS APR Ślesin (m.m.)

6 - 2

SKP Słupca (m.m.) - APR Oranje Konin Turek (m.m.)

Kolejka 2
Termin do ustalenia

SMS APR Ślesin (m.m.) - Górnik Konin (m.m.)

7 - 1

SKP Słupca (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

2 - 4

APR Oranje Konin Turek (m.m.) - Zjednoczeni Rychwał (m.m.)

Kolejka 3
Termin do ustalenia

Zjednoczeni Rychwał (m.m.) - SMS APR Ślesin (m.m.)

2 - 6

Kasztelania Brudzew (m.m.) - APR Oranje Konin Turek (m.m.)

4 - 1

Górnik Konin (m.m.) - SKP Słupca (m.m.)

Kolejka 4
Termin do ustalenia

APR Oranje Konin Turek (m.m.) - SMS APR Ślesin (m.m.)

4 - 1

SKP Słupca (m.m.) - Zjednoczeni Rychwał (m.m.)

1 - 1

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Górnik Konin (m.m.)

Kolejka 5
10 - 0

Górnik Konin (m.m.) - APR Oranje Konin Turek (m.m.)

1 - 1

Zjednoczeni Rychwał (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

Termin do ustalenia

SMS APR Ślesin (m.m.) - SKP Słupca (m.m.)

Kolejka 6
0 - 9

APR Oranje Konin Turek (m.m.) - SKP Słupca (m.m.)

Termin do ustalenia

SMS APR Ślesin (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

2 - 4

Zjednoczeni Rychwał (m.m.) - Górnik Konin (m.m.)

Kolejka 7
4 - 1

Zjednoczeni Rychwał (m.m.) - APR Oranje Konin Turek (m.m.)

Termin do ustalenia

Górnik Konin (m.m.) - SMS APR Ślesin (m.m.)

0 - 2

Kasztelania Brudzew (m.m.) - SKP Słupca (m.m.)

Kolejka 8
Termin do ustalenia

SMS APR Ślesin (m.m.) - Zjednoczeni Rychwał (m.m.)

1 - 1

APR Oranje Konin Turek (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 5

SKP Słupca (m.m.) - Górnik Konin (m.m.)

Kolejka 9
Termin do ustalenia

SMS APR Ślesin (m.m.) - APR Oranje Konin Turek (m.m.)

3 - 6

Zjednoczeni Rychwał (m.m.) - SKP Słupca (m.m.)

5 - 1

Górnik Konin (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

Kolejka 10
Termin do ustalenia

SKP Słupca (m.m.) - SMS APR Ślesin (m.m.)

3 - 4

APR Oranje Konin Turek (m.m.) - Górnik Konin (m.m.)

3 - 1

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Zjednoczeni Rychwał (m.m.)