Terminarz I ligi okręgowej C2 Trampkarz Młodszy 2024 (wiosna)

Kolejka 1
1 - 1

Sokół Kleczew (t.m.) - Wilki Wilczyn (t.m.)

7 - 4

Górnik Konin (t.m.) - Tur 1921 Turek (t.m.)

3 - 1

Olimpia Koło (t.m.) - UKS 7 Konin (t.m.)

2 - 1

Kasztelania Brudzew (t.m.) - SKP Słupca (t.m.)

Kolejka 2
4 - 5

UKS 7 Konin (t.m.) - Górnik Konin (t.m.)

2 - 5

SKP Słupca (t.m.) - Tur 1921 Turek (t.m.)

2 - 5

Olimpia Koło (t.m.) - Sokół Kleczew (t.m.)

3 - 3

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Wilki Wilczyn (t.m.)

Kolejka 3
0 - 3

Wilki Wilczyn (t.m.) - SKP Słupca (t.m.)

1 - 2

Sokół Kleczew (t.m.) - Górnik Konin (t.m.)

5 - 3

Tur 1921 Turek (t.m.) - UKS 7 Konin (t.m.)

3 - 2

Olimpia Koło (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

Kolejka 4
6 - 1

Tur 1921 Turek (t.m.) - Sokół Kleczew (t.m.)

2 - 1

Wilki Wilczyn (t.m.) - Olimpia Koło (t.m.)

5 - 0

SKP Słupca (t.m.) - UKS 7 Konin (t.m.)

1 - 2

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Górnik Konin (t.m.)

Kolejka 5
6 - 2

Tur 1921 Turek (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

3 - 4

Sokół Kleczew (t.m.) - UKS 7 Konin (t.m.)

6 - 2

Górnik Konin (t.m.) - Wilki Wilczyn (t.m.)

0 - 7

Olimpia Koło (t.m.) - SKP Słupca (t.m.)

Kolejka 6
1 - 3

Kasztelania Brudzew (t.m.) - UKS 7 Konin (t.m.)

0 - 10

Sokół Kleczew (t.m.) - SKP Słupca (t.m.)

1 - 5

Wilki Wilczyn (t.m.) - Tur 1921 Turek (t.m.)

4 - 9

Olimpia Koło (t.m.) - Górnik Konin (t.m.)

Kolejka 7
2 - 2

Górnik Konin (t.m.) - SKP Słupca (t.m.)

1 - 3

UKS 7 Konin (t.m.) - Wilki Wilczyn (t.m.)

3 - 0

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Sokół Kleczew (t.m.)

7 - 0

Tur 1921 Turek (t.m.) - Olimpia Koło (t.m.)

Kolejka 8
2 - 3

Wilki Wilczyn (t.m.) - Sokół Kleczew (t.m.)

2 - 1

UKS 7 Konin (t.m.) - Olimpia Koło (t.m.)

6 - 3

Tur 1921 Turek (t.m.) - Górnik Konin (t.m.)

5 - 2

SKP Słupca (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

Kolejka 9
17:00

Tur 1921 Turek (t.m.) - SKP Słupca (t.m.)

10:00

Sokół Kleczew (t.m.) - Olimpia Koło (t.m.)

15:00

Górnik Konin (t.m.) - UKS 7 Konin (t.m.)

11:00

Wilki Wilczyn (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

Kolejka 10
15:00

UKS 7 Konin (t.m.) - Tur 1921 Turek (t.m.)

18:30

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Olimpia Koło (t.m.)

10:00

Górnik Konin (t.m.) - Sokół Kleczew (t.m.)

10:00

SKP Słupca (t.m.) - Wilki Wilczyn (t.m.)

Kolejka 11
10:00

UKS 7 Konin (t.m.) - SKP Słupca (t.m.)

Termin do ustalenia

Górnik Konin (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

Termin do ustalenia

Sokół Kleczew (t.m.) - Tur 1921 Turek (t.m.)

19:00

Olimpia Koło (t.m.) - Wilki Wilczyn (t.m.)

Kolejka 12
Termin do ustalenia

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Tur 1921 Turek (t.m.)

Termin do ustalenia

UKS 7 Konin (t.m.) - Sokół Kleczew (t.m.)

Termin do ustalenia

Wilki Wilczyn (t.m.) - Górnik Konin (t.m.)

13:30

SKP Słupca (t.m.) - Olimpia Koło (t.m.)

Kolejka 13
Termin do ustalenia

Górnik Konin (t.m.) - Olimpia Koło (t.m.)

Termin do ustalenia

UKS 7 Konin (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

Termin do ustalenia

Tur 1921 Turek (t.m.) - Wilki Wilczyn (t.m.)

11:00

SKP Słupca (t.m.) - Sokół Kleczew (t.m.)

Kolejka 14
Termin do ustalenia

Sokół Kleczew (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

Termin do ustalenia

Wilki Wilczyn (t.m.) - UKS 7 Konin (t.m.)

13:30

SKP Słupca (t.m.) - Górnik Konin (t.m.)

11:00

Olimpia Koło (t.m.) - Tur 1921 Turek (t.m.)