Czwarta edycja turnieju Kasztelania CUP już za nami. Czas więc przedstawić klasyfikacje końcowe oraz nagrody indywidualne wśród poszczególnych roczników. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim drużynom dziękujemy za tak liczny udział. Wielkie brawa należą się również rodzicom, którzy przez dwa weekendy aktywnie wspierali swoje pociechy!
——————————
- Rocznik 2013 i młodsi:
Klasyfikacja końcowa:
1. SMS APR Ślesin
2. Kasztelania Brudzew I
3. Tulisia Tuliszków
4. GTS Błekitni Mąkolno
5. GKS Nałęcz Babiak
6. Kasztelania Brudzew II
Najlepszy strzelec turnieju: Aleksander Kubsik (SMS APR Ślesin)
Najlepszy zawodnik turnieju: Jakub Kieliszkowski (SMS APR Ślesin)
Najlepszy bramkarz turnieju: Mikołaj Ciemniewski (Kasztelania Brudzew)
Kasztelania I: Ciemniewski Mikołaj, Jacaszek Jakub, Graczyk Franciszek, Twardowski Antoni, Szafoni Aleksander, Żmijewski Wojciech, Stolarek Paweł, Małolepszy Alan, Borycki Cyprian, Karbowy Franciszek
Strzelcy: Twardowski Antek (x5), Żmijewski Wojtek (x4), Graczyk Franek (x2), Stolarek Paweł, Małolepszy Alan
Kasztelania II: Karbowy Jakub, Susło Bartosz, Misiak Jakub, Lipiński Antoni, Budny Jakub, Kasprzak Marcel, Robaszek Antoni, Woźniczko Wojciech, Modrzejewski Michał, Robaszek Dominik
Strzelcy: Misiak Jakub (x3)
——————————
- Rocznik 2014 i młodsi:
Klasyfikacja końcowa:
1. SMS APR Ślesin
2. Kasztelania Brudzew (Niebiescy)
3. Strażak Licheń Stary
4. Górnik Kłodawa
5. Kasztelania Brudzew (Błękitni)
6. GKS Osiek Wielki
Najlepszy strzelec turnieju: Antoni Twardowski (Kasztelania Brudzew Niebiescy)
Najlepszy zawodnik turnieju: Michał Bąkowski (SMS APR Ślesin)
Najlepszy bramkarz turnieju: Dominik Cieślak (Kasztelania Brudzew Błękitni)
Kasztelania Brudzew (Niebiescy): Jacaszek Jakub, Twardowski Antoni, Graczyk Franciszek, Żmijewski Wojciech, Borycki Cyprian, Karbowy Franciszek, Borycki Sergiusz, Susło Sebastian
Strzelcy: Twardowski Antek (x14), Graczyk Franek (x5), Jacaszek Kuba (x3), Żmijewski Wojtek, Karbowy Franek
Kasztelania Brudzew (Błękitni): Warach Marcel, Dopierała Maciej, Cieślak Dominik, Filipczak Szymon, Giszka Antoni, Goździk Szymon, Oblizajek Miłosz, Karczewski Julian, Grzybowski Piotr
Strzelcy: Giszka Antoni (x2), Warach Marcel, Grzybowski Piotr
——————————
- Rocznik 2016 (bez klasyfikacji):
Drużyny biorące udział:
1. Kasztelania Brudzew (Błękitni)
2. Kasztelania Brudzew (Niebiescy)
3. Tur 1921 Turek
4. Uniejowska Akademia Futbolu
5. Akademia Piłkarska Banacha
6. SMS APR Ślesin
GKS Kasztelania Brudzew (Błękitni): Szurgot Stanisław, Kowalski Wojciech, Jan Łączkowski, Rafał Lipiński
GKS Kasztelania Brudzew (Niebiescy): Kotkowski Franciszek, Zieliński Szymon, Jurkiewicz Wojciech, Lewicki Maksymilian
——————————
- Rocznik 2010 i młodsi:
Klasyfikacja końcowa:
1. Salos Róża Kutno
2. Tur 1921 Turek
3. Kasztelania Brudzew (Niebiescy)
4. Kasztelania Brudzew (Żółci)
5. Witonianka Witonia
6. Orzeł Grzegorzew
Najlepszy strzelec turnieju: Szymon Kurzawa (Tur 1921 Turek)
Najlepszy zawodnik turnieju: Nadia Zawadzka (Salos Róża Kutno)
Najlepszy bramkarz turnieju: Piotr Malesza (Orzeł Grzegorzew)
——————————
- Rocznik 2015
Klasyfikacja końcowa:
1. SMS APR Ślesin
2. Olimpia Koło
3. Kasztelania Brudzew
4. Tulisia Tuliszków
5. Górnik Konin
6. Warta Rumin
Najlepszy strzelec: Koszela Marceli (SMS APR Ślesin)
Najlepszy bramkarz: Szymkowski Rafał (Olimpia Koło)
Najlepszy zawodnik: Filipczak Szymon (Kasztelania Brudzew)
Kasztelania: Stanisław Szurgot, Jan Łączkowski, Franciszek Kotkowski, Szymon Filipczak, Oskar Krzemień, Wojciech Kowalski, Marcel Warach, Szymon Zieliński, Maksymilian Lewicki, Rafał Lipiński, Marcel Wdowiński, Sergiusz Borycki
——————————
- Rocznik 2011:
Klasyfikacja końcowa:
1. Kasztelania Brudzew (Niebiescy)
2. Kasztelania Brudzew (Żółci)
3. Magic Łęczyca
4. Warta Kramsk
5. Tulisia Tuliszków
6. Orzeł Kawęczyn
Najlepszy strzelec: Graczyk Antoni (Kasztelania Brudzew)
Najlepszy zawodnik: Graczyk Mateusz (Magic Łęczyca)
Najlepszy bramkarz: Wójt Artur (Warta Kramsk)
Kasztelania Brudzew (Niebiescy): Mateusz Jasiński, Kamil Kwaśny, Antoni Graczyk, Wiktor Staszak, Karol Kołodziejek, Szymon Jacaszek, Zosia Kołodziejek, Milena Bukowska
Kasztelania Brudzew (Żółci): Marcel Czerniejewski, Patrycja Witaszek, Ksawery Borycki, Kamil Sylwestrzak, Filip Krych, Paweł Bukowski, Bartosz Kałużny, Gabriel Łajdecki, Amelia Łakomicka
——————————
*Klasyfikacje i wyniki: Dawid Graczyk