Pewne zwycięstwo juniorów młodszych w Mąkolnie

12 października 2021

W wyjazdowym spotkaniu w ramach 6. kolejki I ligi okręgowej juniorów młodszych Kasztelania Brudzew wygrała z Błękitnymi Mąkolno 5:1. W niedzielny meczu na listę strzelców w szeregach niebiesko-białych wpisali się Bartosz Kowalewski (x2), Kacper Antosik, Patryk Gruchot i Jakub Badeński. Zespół trenera Macieja Szurgota zajmuje trzecią pozycję w tabeli.

____

6. klejka I ligi okręgowej juniorów młodszych
Mąkolno, 10.10.2021, godz. 15

Błękitni Mąkolno (j.m.) – Kasztelania Brudzew (j.m.) 1:5 (0:1)

Bramki: 1:2 Wiktor Majewski (55′) – 0:1 Bartosz Kowalewski (37′), 0:2 Kacper Antosik (50′), 1:3 Patryk Gruchot (77′), 1:4 Jakub Badeński (77′), 1:5 Bartosz Kowalewski (82′)

Żółte kartki: – Rafał Buda (79′)

10 października 2021
1 - 5
Pełny czas

Szczegóły

Data Godzina Liga Sezon Kolejka
10 października 2021 15:00 I liga okręgowa B2 Junior Młodszy 2021/2022 6

Miejsce spotkania

Stadion w Mąkolnie
// position we will use later var lat = 52.348658321923544; var lon = 18.567565078744092; // initialize map map = L.map('sp_openstreetmaps_container', { zoomControl:false }).setView([lat, lon], 17); // set map tiles source L.tileLayer('https://server.arcgisonline.com/ArcGIS/rest/services/World_Imagery/MapServer/tile/{z}/{y}/{x}', { attribution: 'Tiles © Esri — Source: Esri, i-cubed, USDA, USGS, AEX, GeoEye, Getmapping, Aerogrid, IGN, IGP, UPR-EGP, and the GIS User Community', maxZoom: 18, }).addTo(map); // add marker to the map marker = L.marker([lat, lon]).addTo(map); map.dragging.disable(); map.touchZoom.disable(); map.doubleClickZoom.disable(); map.scrollWheelZoom.disable();
Kaplica cmentarna pw. bn, Mąkolno, gmina Sompolno, powiat koniński, województwo wielkopolskie, 62-610, Polska

Wyniki

Klub1. połowa2. połowaBramki
Błękitni Mąkolno (j.m.)011
Kasztelania Brudzew (j.m.)145

Kasztelania Brudzew (j.m.)

# Zawodnik Pozycja Bramki Żółte kartki Czerwone kartki
Krzysztof Bukowski 46'-000
Kacper Płoszaj-000
Kacper Antosik-1 (50')00
Bartosz Binkiewicz-000
Hubert Borkowski 76'-000
Rafał Buda-01 (79')0
Patryk Gruchot-1 (77')00
Klaudiusz Janiak 65'-000
Bartosz Kowalewski-2 (37', 82')00
Dawid Kowalski-000
Sebastian Tenerowicz-000
65'Kacper Bończyk -000
46'Jakub Badeński -1 (78')00
76'Jan Twardowski -000

Trener: Maciej Szurgot