Z Trzemeszna bez punktów

1 czerwca 2021

W sobotnim spotkaniu 30. kolejki klasy okręgowej Red Box kibice zgromadzeni na trybunach stadionu w Trzemesznie dwie zupełnie różne połowy. W pierwszej odsłonie zdecydowanie lepiej zaprezentował się zespół gospodarzy, który zdobył dwie bramki i pozwolił nam na jeden strzał w światło bramki.

Od początku drugiej część spotkania na boisku pojawił się Mariusz Nieznalski, który ostatnimi czasy swoją obecnością na murawie potrafił zmienić obliczę gry. Tak było i tym razem. Kasztelania rozpoczęła odważniejsze poczynania w ofensywie, lecz to gospodarze chwilę po przerwie podnieśli prowadzenie na 3:0. Jak się później okazała była to ostatnia bramka po stronie Zjednoczonych, natomiast do odrabiania strat ruszyli brudzewianie. Dwa trafienia w ciągu dwóch minut Adriana Kmity i Tomasza Rozmarynowskiego dały nadzieję choćby remis. Niestety do końca spotkania nie zobaczyliśmy już bramek, choć idealnej sytuacji nie zdołał wykorzystać Adrian Malesza, który po podaniu Adriana Kmity wyszedł na czystą pozycję, minął bramkarza, ale ostatecznie oddał zbyt słaby strzał na pustą bramkę, dlatego piłkę zdołał wybić wbiegający w pole karne obrońca gospodarzy.

___

30. kolejka klasy okręgowej Red Box, gr. 3

Trzemeszno, 29.05.2021, godz. 16:00

Zjednoczeni Trzemeszno – Kasztelania Brudzew 3:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Zbigniew Gajos (33′), 2:0 Dominik Wiśniewski (35′), 3:0 Sebastian Baran (50′) – 3:1 Adrian Kmita (62′), 3:2 Tomasz Rozmarynowski (64′)

Żółte kartki: Dominik Wiśniewski (54′), Kamil Wysocki (63′)

Sędziowie: Piotr Drzewiecki (główny), Karol Kuszka, Tomasz Kaźmierczak

Zjednoczeni: Kamil Dolata, Szymon Meller, Michał Kachniarz, Ireneusz Waliszewski, Sebastian Ferenc, Sebastian Baran (62′ Eryk Grzegorski), Bartosz Kwitowski, Kamil Wysocki (75′ Bartosz Sobański), Mikołaj Korzycki (46′ Kajetan Powała), Zbigniew Gajos (62′ Kacper Wegner), Dominik Wiśniewski (90’+3 Dawid Tymosz)

Pozostali rezerwowi: Tobiasz Bartkowski

Trener: Grzegorz Witkowski

Kasztelania: Jakub Michalak, Artur Michalak, Miłosz Łukasik, Mateusz Żurawski, Tomasz Rozmarynowski, Adrian Malesza, Igor Piechocki, Mateusz Michalak (46′ Bartosz Stasiak), Adrian Kmita (75′ Bartosz Głodny), Jakub Krzemień (46′ Mariusz Nieznalski), Kacper Cieślak

Pozostali rezerwowi: Konrad Marecki

Trener: Mariusz Nieznalski