Judocy po obozie w Łazach

28 sierpnia 2020

W dniach 16-23 sierpnia 3 kluby judo GKS Kasztelania Brudzew, KS JUDo Turek i KS Gwardia Piła spotkały się na wspólnym zgrupowaniu w nadmorskich Łazach. Po długiej podróży, rozlokowaniu i czynnościach organizacyjnych nie mogliśmy odmówić naszym uczestnikom szaleństwa w wesołym miasteczku (zabawa trwała aż do 23:00, a atrakcje ufundowane zostały przez Krzysztofa Walkowskiego).

Pobudka o 7:00, poranny rozruch o 7:30, śniadanie i zaczynaliśmy ciężką pracę. Grupa starsza zajęcia z elementami MMA (prowadził trener Dawid Ziembikiewicz oraz Zygmunt Ziembikiewicz z KS Gawardia Piła). Grupa młodsza w tym czasie również prcowała, ale umysłowo na zajęciach j. angielskiego (prowadziła Agata Kujawa). Następnie starsi podnosili swoje umiejętności językowe, a młodsi wylewali poty na macie pod okiem trenera Marka Kujawy. Po obiedzie drugi blok treningowy, a następnie plażowanie i wieczorem Wesołe Miasteczko.

Każdy dzień na naszych obozach jest pełen licznych atrakcji. Poza treningami rozgrywki palanta na plaży, chrzest nowych obozowiczów „Wyzwanie Maczugi”, zabawa w wesołym miasteczku , nocne szkolenie Avengers – kino na macie, podchody tematyczne „Poszukiwanie Kamieni Nieskończoności”, turnieje gier Xbox. Oprócz stałych atrakcji nasi obozowicze mieli możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych atrakcjach fakultatywnych: Mielno Off-road – Tor i Wypożyczalnia Buggy, Cross, Quad. Brudne dzieci to dzieci szczęśliwe! My pobiliśmy rekord szczęścia i radości ale WARTO BYŁO!. Kurz i brud mieliśmy wszędzie: na twarzy, we włosach, w nosie, na rękach i nogach, ale ilość brudu oddała idealnie wyjątkowość i atrakcyjność trasy. Po rajdach w terenie radość wymalowana na twarzy naszych obozowiczów długo nie znikała, a nawet pojawiły się łzy szczęścia z komentarzem „…spełniły się moje marzenia”. 
 
Paintball Koszalin z Koshaolin Paint – po rajdach w tumanach kurzu nadszedł czas na czołganie w lesie, szturmowanie, atakowanie bazy przeciwnika, a wszystko to w klimacie latających kulek z farbą. Niesamowita adrenalina i liczne ordery po bitwach w postaci siniaków :). Swoją skutecznością i walecznością na uznanie instruktorów zasłużyła Ola Idziak, która eliminowała swoich kolegów oraz trenera z dziecinną łatwością.

Park Wodny Koszalin – po wyczerpujących treningach i licznych atrakcjach nadszedł czas na relaks w koszalińskim aquaparku. Nasi uczestnicy spędzili przyjemny relaks w jacuzzi, basenach i zjeżdżalniach. Po pobycie w parku wodnym udaliśmy się na wystawę FIGUR Metalowych, która sprawiła wiele radości i wywarła ogromne wrażenie, szczególnie na naszych najmłodszych uczestnikach.

Wybór SUPER OBOZOWICZA stał się już tradycją na naszych obozach. Wyróżniamy wyjątkowe osoby które są wzorem na treningach, wzorem kultury osobistej oraz wspaniałymi przyjaciółmi. SUPER OBOZOWICZ 2020 – 1. Kamil Gońka ( bon 300 zł ),  2. Czarek Kaźmierczak (karnet na zjazdy na obozie zimowym), 3. Paweł Szamałek (wycieczka klubowa).

Dziękujemy trenerom z KS Gwardia Piła – Dawidowi Ziembikiewiczowi oraz Zygmuntowi Ziembikiewicz za atrakcyjne treningi i pomoc w realizacji tak udanego obozu. Dziękujemy również sponsorom : Krzysztofowi Walkowskiemu, Ewelinie Gońka , Leszkowi Sochackiemu, Monice Jancy-Sochackiej, Renacie Drabinie, Tomaszowi Świniarskiemu, Błażejowi Rosickiemu, Izabeli Rosickiej oraz prezesowi GKS Kasztelania Brudzew – Marcinowi Szymańskiemu, dzięki hojności których dzieci miały wiele wyjątkowych atrakcji.

Źródło/Foto: Trener Marek Kujawa, KS Judo Turek, Kasztelania Brudzew, Turek.net.pl