Orzeł pokonany. Punkty zostają w Brudzewie!

22 sierpnia 2020

W 3. kolejce rozgrywek klasy okręgowej podejmowaliśmy na własnym stadionie Orła Grzegorzew. Goście od początku spotkania próbowali narzucić swoje warunki gry, lecz skrzydła rywalom w 14. minucie spotkania podciął Adrian Kmita pewnie pokonując golkipera z Grzegorzewa. W 26. minucie wynik na 2:0 podwyższył Bartosz Stasiak, który zdobył pierwszą bramkę w oficjalnym meczu o punkty w barwach Kasztelanii. Orzeł odpowiedział w 43. minucie, kiedy Dawid Siwek został pokonany przez Jakuba Materlę. Po przerwie żadnej ze stron nie udało się podwyższyć dorobku bramkowego, co przełożyło się na drugie z rzędu zwycięstwo podopiecznych trenera Mariusza Nieznalskiego! Za tydzień jedziemy do Brzeźna.

___

3. kolejka klasy okręgowej „Red Box”, gr. 3

Kasztelania Brudzew – Orzeł Grzegorzew 2:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Adrian Kmita (14′), 2:0 Bartosz Stasiak (26′) — 2:1 Jakub Materla (43′)

Żółte kartki: Adrian Malesza (36′) — Marek Pluciński (18′), Mariusz Pluciński (93′)

Kasztelania: Dawid Siwek, Jakub Krzemień, Tomasz Rozmarynowski (80′ Kacper Krzyżostaniak), Damian Witaszek, Bartosz Stasiak, Mateusz Żurawski (75′ Krystian Jaroszewski), Bartosz Kotkowski, Miłosz Łukasik (81′ Igor Piechocki) Adrian Malesza (65′ Eryk Lisiak), Paweł Bednarczyk (60′ Jakub Bukowski), Adrian Kmita

Pozostali rezerwowi: Jakub Michalak, Mateusz Michalak

Trener: Mariusz Nieznalski

___

Orzeł: Bartosz Wawrzyniak, Radosław Urbaniak, Mateusz Rybczyński, Bartosz Rebelak, Marek Pluciński (60′ Bartosz Materla), Marcin Pawlak (70′ Marcin Tęgos), Damian Nykiel, Jakub Materla (80′ Mariusz Pluciński), Filip Leszcz, Marek Cieślak, Krzysztof Biliński

Pozostali rezerwowi: Adrian Osiński, Konrad Kucharski, Mateusz Kamiński, Szymon Czupryński

Trener: Andrzej Sobański