Puchar Polski: Górnik w kolejnej rundzie

1 sierpnia 2020

W pierwszym oficjalnym spotkaniu po bardzo długiej przerwie przegraliśmy po rzutach karnych z Górnikiem Kłodawa i odpadliśmy z dalszej rywalizacji pucharowej. W dzisiejszym spotkaniu dość długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Pierwsza bramka padła dopiero w 61. minucie meczu, a zdobył ją Kacper Krzyżostaniak dając Kasztelanii prowadzenie. Gospodarze szybko jednak odrobili straty i już w 74. minucie mieliśmy 1:1. Warto dodać, że Górnik mógł zakończyć ten pojedynek w regulaminowym czasie gry, gdyby nie świetna interwencja i obroniony rzut karny przez Kubę Michalaka w 82′ minucie.

W konkursie jedenastek więcej szczęścia przypadło Kłodawie. Po stronie Kasztelanii bramkarza rywali pokonywali Damian Witaszek, Mateusz Żurawski, Miłosz Łukasik i Adrian Kmita. Niestety ostatniego karnego nie wykorzystał Eryk Lisiak i to gospodarze mogli cieszyć się z awansu do kolejnej rundy.