Seniorzy wznowili treningi. Znamy plan sparingów!

5 czerwca 2020

Przed trenerem Mariuszem Nieznalskim drugi okres przygotowawczy w roli trenera biało-niebieskich, choć nie miał jeszcze okazji poprowadzić Kasztelanii w żadnym oficjalnym spotkaniu. Wszystko to spowodowane oczywiście pandemią, która przez ostatnie 3 miesiące sparaliżowała niemal każdą dziedzinę naszego życia. Na szczęście powoli wszystko wraca już do normalności. Na dodatek nie mamy już ograniczeń osobowych jeśli chodzi o treningi w grupach, a w minioną sobotę rząd zezwolił na organizowanie wydarzeń sportowych.

Zespół seniorów przygotowania do sezonu 2020/2021 rozpoczął we wtorek, 2 czerwca. W związku z długą przerwą przez pierwsze dwa tygodnie piłkarze będą trenować dwa razy w tygodniu, a następnie już trzy.

“Wszyscy zawodnicy wznowili treningi, a więc na tę chwilę nie ma planowanych odejść. Jeżeli chodzi o wzmocnienia, to dużych roszad nie planuję. Jeśli się uda, to uzupełnimy kadrę dwoma, maksymalnie trzema zawodnikami, żeby wzmocnić rywalizację” – informuje trener Mariusz Nieznalski.

W ubiegłym okienku transferowym do Straszkovii Straszków powrócili Jakub Stachowiak i Tomasz Baleja. Kadrę zasilili natomiast napastnik Jakub Cieślak z Tulisii Tuliszków oraz pomocnicy Miłosz Łukasik, Kacper Krzyżostaniak i Bartosz Stasiak z Tura 1921 Turek.

Nowy szkoleniowiec seniorów Kasztelanii Brudzew przedstawił nam także wstępny plan spotkań kontrolnych w letnim okresie przygotowawczym do sezonu 2020/2021 w klasie okręgowej. O ostatecznych terminach i miejscach sparingów będziemy informować na bieżąco:

  • 27-28.06 Kasztelania Brudzew – Sparta Barłogi
  • 04-05.07 Kasztelania Brudzew – Warta Eremita Dobrów
  • 11-12.07 Kasztelania Brudzew – Górnik Kłodawa
  • 18-19.07 Kasztelania Brudzew – MKS Dąbie
  • 25-06.07 Kasztelania Brudzew – Warta Krzymów
  • 01-02.08 Kasztelania Brudzew – Teleszyna Przykona
  • 08-09.08 Kasztelania Brudzew – Orzeł Kawęczyn

Inaugurację nowego sezonu zaplanowano na 15 sierpnia.